JÓGA JE CESTA
ZA POZNÁNÍM
TĚLA A DUŠE

a já jsem jeden z průvodců na této cestě. Skrz jógové ásany se učíme znát naše tělo a skrz poznání těla můžeme poznat i naši duši. Každého cesta je odlišná a je jen na vás, kdo bude váš průvodce na této cestě. 

JÓGA

Ukážu vám cestu & budu vás vést

O mně

Jsem průvodcem jógovou praxí, váš dech je váš učitel. Ukážu vám cestu a budu vás vést na vaší cestě k poznání vašeho těla a možná i mysli.

Zavřete oči a nechte se vést….

Jako manželka a matka tří dětí dokážu pochopit, jak je těžké najít v životě rovnováhu. Všechno začíná u nás, jednotlivců, pokud je náš život v rovnováze, přenášíme rovnováhu dál mezi ostatní.

Já jsem našla rovnováhu v józe. Jóga mi dává mi mnohem víc než jen fyzické cvičení, i když tím moje cesta začala.  Už jako malá gymnastka jsem milovala spojení těla s pohybem a k té vášni jsem se vrátila v dospělosti díky józe. Jóga mi dala jiný pohled na pohyb těla, naučila mě ho znát a naučila mě ho používat vědomě, zapojit dech a jít hlouběji, najít svoje limity a pracovat s nimi. A naučila mě, jak je důležité najít si čas na sebe!

A přestože jsem původně nechtěla být lektorkou jógy a učit, dnes jsem ráda, že moje poznání můžu šířit dál a ukázat cestu rovnováhy dalším, chápu to, jako poslání lektorů jógy.

Kvalifikace:

150hrs Power Yoga Teacher, 200RYT Hatha Yoga Teacher, 50hrs Yin Yoga Teacher, 50hrs SUP Yoga Teacher, 50hrsTrapeze Yoga Teacher, Onko Yoga Teacher

Lektorka

s

t

y

l

y

d

j

ó

g

y

Do každé lekce vkládám kousek sebe. Jednotlivé ásany jsou spojené do sestavy tak, aby protáhly a posílily celé tělo a nevynechaly žádný sval. V nabídce najdete dynamickou Power Yogu, Core Yogu, klasickou Hatha Yogu a klidnou Yin Yogu.

Bikram Choudhury

Jóga je dokonalým nástrojem pro sebe přeměnu. Nejdřív vytvoří silné a mocné tělo a mysl. Tento předpoklad je východiskem pro uvedomění si svého ducha.

B K S Iyengar

Jóga je jako hudba. Rytmus těla, melodie mysli a harmonie duše vytvářejí symfonii života.

Sharon Gannon

Nemůžete cvičit jógu. Jóga je váš přirozený stav. Co však můžete dělat, jsou jógová cvičení, které vám pomůžou odhalit, kde se bráníte svému přirozenému stavu.

Video lekce

Virtuální studio

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam commodo dui eget wisi. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Soukromé lekce

Soukromá lekce poskytuje prostor pro individuální řešení a nastavení programu podle potřeb jednotlivce. Je ideální pro úplného začátečníka, který by chtěl uvést do světa jógy. V lekcích si ukážeme různé styly cvičení a společně najdeme ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Zaměříme se na správné nastavení a provedení jednotlivých pozic. Budeme se věnovat dechovým cvičením, bez kterých nelze jógu praktikovat . Naučíme se vnímat naše tělo a signály, které nám posílá, naučíme se rozeznat škodlivou bolest od „sladké“ bolesti, která posunuje naše tělo dál. A společně objevíme, co vás baví a zároveň je pro vaše tělo nejlepší.

Zanechte mi zde svou e-mailovou adresu a získejte lekci zdarma.

e

v

e

n

t

y

d

a

ó

c

e

s

t

o

v

á

n

í

Příspěvek 1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Ut tempus purus at lorem. Duis pulvinar. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Duis

Chci vědět víc⟶

Příspěvek 2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Ut tempus purus at lorem. Duis pulvinar. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Duis

Chci vědět víc⟶

Příspěvek 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Ut tempus purus at lorem. Duis pulvinar. Nulla non lectus sed nisl molestie malesuada. Duis

Chci vědět víc⟶

Moji spokojení klienti

Isabella and her team have been looking after me for over 10 years, and are without a doubt the best in the industry. They know exactly how to make me feel beautiful, and every visit is a relaxing, fabulous experience.

Lorena Barker

I had an amazing experience at Flair Salon. They nailed what I wanted and showed me how to style my hair at home! I'm so happy and will definitely become a regular client. Thank you guys for making me so beautiful.

Helen Closs

Flair is the best hair and beauty salon in the city, hands down! I've been to many salons, but none of them had the same professionalism and touch as Isabella's team. Highly recommended.

Lilly Brown

Kontakt

Jana Nováková

Adresa:
Akátová 485, 252 41 Dolní břežany

IČ:
09953710

Telefon:
+420 774 188 801

E-mail:
info@jananovotna.yoga

Navštivte nás

Akátová 485
252 41 Dolní břežany

KDY CVIČÍME

Pondělí – Pátek
09:00 – 20:00

Odkazy

Newsletter

Odebírejte novinky

© Jana Novotná Yoga 2021