Pavla Korousová

Grafika / Web Design / Marketing

portfolio

Pavla Korousová Grafika / Web Design / Marketing

portfolio

Pavla Korousová Grafika / Web Design / Marketing

  • up-chevron-optimized.png

Grafika

grafika pro digitál i print

Většinu mé práce můžete potkat na internetu ve formě webových bannerů, PPC reklam, postů, prezentací, webových návrhů. S pokorou se věnuji i tiskovinám, tvorbě log a vizitek.  

grafika

Digitální grafika

Jednotná grafika napříč platformami.

Tisková grafika

Návrhy na míru na různá média. 

Plakáty

Chytí vaše oko a mají svůj styl.

Katalogy

Vůni tištěného katalogu stále nelze překonat.

Vizitky

Když to chcete mít černé na bílém.

Loga

Ať už má klient jasnou představu nebo teprve pátrá, společně dotáhneme nové logo do detailu.

Web Design

wireframe, design, webdev =Adobe XD, WordPress a Elementor

Web Design je má oblíbená grafická disciplína. První návrhy skicuji pro klienty v XD a pak ožívají na internetu díky WordPressu a Elementoru.

Nezřídka tvořím pro klienty vše – od základních skic až po texty na webu. Nemít strach, já zvládala všechnole s ľahkosťou motýle.

Adobe apps

Kromě drobného laškování s Affinity a Corel Draw jsem vždy byla věrná aplikacím od Adobe a znám je  (alespoň ty 3 nejdůležitější) jako své botky. A že své boty znám moc dobře.

web design

wireframe, design, webdev

Web Design je má oblíbená grafická disciplína. První návrhy skicuji pro klienty v XD a pak ožívají na internetu díky WordPressu a Elementoru. Někdy to jede jak po másle a někdy je to oboustranná kreativní zácpa, ale ještě se nestalo, že by to nedopadlo ku spokojenosti všech. Nezřídka tvořím pro klienty vše – od základních skic až po texty na webu. Nemít strach, já zvládala všechnole s ľahkosťou motýle.

webdesign

online

marketing pod kontrolou

Instagram, Facebook a placená inezerce je mým chlebem už 4 rokem. 80% kampaní je pro ecommerce a 20% je brand marketing.  Retargeting, dynamické reklamy, video reklamy, správné nastavení cílů, vyhodnocování – vše v malíku.

marketing

svezete se?

Děkuji za dočtení. Portfolio je stručné (kovářovic kobyla chodí stále bosa), leč zkušeností je dost.  Pokud budete mít zájem o spolupráci, určitě se ozvěte a rozjedeme kšefty. Aktuálně jsem v týmu za cooleb.cz, kde toho dohromady zvládáme mnohem víc. Tak omrkněte i naše webovky.

napiš

  • Úvod
  • Grafika
  • Web Design
  • Marketing
  • Kontakt