Pavla Korousová

Grafika / Web Design / Marketing

portfolio

Pavla Korousová Grafika / Web Design / Marketing

portfolio

Pavla Korousová Grafika / Web Design / Marketing

Grafika

grafika pro digitál i print

Většinu mé práce můžete potkat na internetu ve formě webových bannerů, PPC reklam, postů, prezentací, webových návrhů. S pokorou se věnuji i tiskovinám, tvorbě log a vizitek.  

grafika

Web Design

wireframe, design, webdev =Adobe XD, WordPress a Elementor

Web Design je má oblíbená grafická disciplína. První návrhy skicuji pro klienty v XD a pak ožívají na internetu díky WordPressu a Elementoru.

Nezřídka tvořím pro klienty vše – od základních skic až po texty na webu. Nemít strach, já zvládala všechnole s ľahkosťou motýle.

Adobe apps

Kromě drobného laškování s Affinity a Corel Draw jsem vždy byla věrná aplikacím od Adobe a znám je  (alespoň ty 3 nejdůležitější) jako své botky. A že své boty znám moc dobře.

web design

wireframe, design, webdev

Web Design je má oblíbená grafická disciplína. První návrhy skicuji pro klienty v XD a pak ožívají na internetu díky WordPressu a Elementoru. Někdy to jede jak po másle a někdy je to oboustranná kreativní zácpa, ale ještě se nestalo, že by to nedopadlo ku spokojenosti všech. Nezřídka tvořím pro klienty vše – od základních skic až po texty na webu. Nemít strach, já zvládala všechnole s ľahkosťou motýle.

webdesign

online

marketing pod kontrolou

Instagram, Facebook a placená inezerce je mým chlebem už 4 rokem. 80% kampaní je pro ecommerce a 20% je brand marketing.  Retargeting, dynamické reklamy, video reklamy, správné nastavení cílů, vyhodnocování – vše v malíku.

marketing

svezete se?

Děkuji za dočtení. Portfolio je stručné (kovářovic kobyla chodí stále bosa), leč zkušeností je dost.  Pokud budete mít zájem o spolupráci, určitě se ozvěte a rozjedeme kšefty. Aktuálně jsem v týmu za cooleb.cz, kde toho dohromady zvládáme mnohem víc. Tak omrkněte i naše webovky.

napiš

  • Úvod
  • Grafika
  • Web Design
  • Marketing
  • Kontakt