Kafe s Tamilou Kafe s Tamilou

Poznávací setkání, rozhovor.

Příležitost pro tebe si ujasnit své téma a získat ode mne rychlý náhled na možnosti i úskalí řešení. Vysvětlím ti, jak pracuji a budeš mít možnost zvážit, zda tě můj způsob provázení oslovuje a bude ti vyhovovat. Je důležité, abychom se poznaly a byly naladěny na podobnou vlnu. Tím bude společná práce maximálně přínosná pro obě z nás. 
Setkat se můžeme osobně v Praze a dát si společně skutečnou kávu, ale samozřejmě i on-line. 

Jestli máš zájem, prosím vyplň kontaktní formulář. Ozvu se v krátké době a vše domluvíme.

Jednorázová konzultace

Poznávací vlna

Na základě tvého příběhu tě provedu poznávací vlnou.

Z nevědomí vyneseme do vědomí příčiny tvého tématu. Pomohu ti nalézt místo v tobě, ze kterého budeš moci přijmout nevědomé a odmítané části sebe sama, tedy příčiny tvých problémů a nakonec společně najdeme způsoby, jak změnu a přínosy, které se objevily, ukotvit v tvém životě.

Délku konzultace si určuješ sama, resp. je daná hloubkou a intenzitou tvého procesu. Tedy je nutné si vyhradit dostatek času,několi hodin, nejen na vlastní konzultaci, ale i na následnou integraci. Setkáme se v Květinovém domě a po zahajovacím rituálu jdeme do přírody, abychom do procesu co nejvíce zapojily její podpůrné síly. Na závěr si  nakreslíš mandalu a nebo jiným tvůrčím způsobem zachytíš svůj zážitek.

Cena a termíny :

První hodina je 1000,- a každá další 800,- maximálně však 3000,-

Termín vždy domlouváme individuálně a dle možností jsou možné i víkendové dny.

Po domluvení termínu je nutné zaplatit zálohu 1000,- která je vratná při zrušení do 24hod před setkáním.

Máš-li zájem o konzultaci nebo máš nějakou otázku, vyplň prosím kontaktní formulář a já se ti obratem ozvu.

Dlouhodobé provázení

Deepdanceteraphy

Dlouhodobá léčivá spolupráce se mnou ti přinese posun v tématu, se kterým přicházíš, ale hlavně dá základy k zásadním změnám v tvém životě. Metoda Deepdancetherapy zahrnuje nejen práci s nevědomými, odštěpenými částmi sebe samé, jejich uznání a zahrnutí do komplexu sebe samé, ale stejnou měrou znovuobnovuje přirozené zdroje osobní síly. Změna a posun ve vnímání sebe samé se projeví změnami a posuny v reálném životě.

Jde mi o to, aby jsi neměla jen lepší pocit, ale aby jsi měla lepší život!

Vždy je něco za něco. Proto začínáme zmapováním tvé situace, ujasněním si tvých cílů a možností jejich dosažení. Je nutné zviditelnit jakých vzorců, neboli psychických obran se budeš muset vzdát a zda jsi na to připravena. Při zahajovacím rituálu vytvoříme smlouvu, kde se zavážeme dělat vše, co bude v našich silách, abychom dosáhly daného cíle. Tímto aktem dáváme najevo své odhodlání nejen samy sobě, ale také silám, které nás převyšují a mají, přes vše naše úsilí, rozhodující vliv na výsledek. Pak vstupujeme společně do alchymistického procesu změn, do kterého každá vkládáme své ingredience. Tvé jsou: např. dodržování domluveného a ochota čelit nepříjemným pocitům a prožitkům. Já vkládám mimo jiné soucitnou přijímající přítomnost a erudici. Po ukončení domluvené etapy, uděláme uzavírací rituál, abychom se mohly opět oddělit. Až pak se budeme moci svobodně rozhodnout na další spolupráci, nebo na jejím ukončení. Více o způsobu, jak pracuji si prosím přečti na stránce DEEPDANCETHERAPY.

Cena, termíny a moduly:

Před dlouhodobější spoluprací doporučuji se setkat na jednorázové konzultaci a poté se rozhodnout. Samozřejmě je možné vstoupit do dlouhodobější terapie rovnou.

Vždy pracuji v modulech o 4, 6 nebo 8 setkání.

Setkání jsou buď po týdnu, nebo po 14dnech. To záleží na tvých možnostech integrace a tím připravenosti na další setkání.

Setkáváme se v Květinovém domě a co nejvíce času trávíme v přírodě v blízkém okolí, abychom využily její léčivé a podporující síly.

Kdy se budeme setkávat si domlouváme podle možností obou z nás, tak, abychom se pokud možno vyhnuly změnám.

Délka jednoho setkání je cca 2,5 hoď a stojí 2000,-

Po domluvení prvního termínu setkání se platí záloha 1000,- která je vratná při zrušení do 24h před setkáním.

Po prvním setkání se doplácí najednou částka za celý modul. V ceně jsou všechny případné kreativní potřeby.

Při zrušení setkání do 24h před termínem se modul o toto setkání prodlouží. Jinak je prodloužení možné jen za úhradu.  Striktní dodržování těchto pravidel slouží k tvému prospěchu, i když to tak nemusí vypadat.

Máš – li zájem o provázení nebo máš nějakou otázku, vyplň prosím kontaktní formulář a já se ti obratem ozvu.